ETKEN - FALCON POWER (A046)
Güçlü Yağ Çözücü ve Kaynatma Sıvısı

Özellikler:

- Çok konsantredir. Ekonomiktir
- Yanıcı değildir
- Sıcak veya soğuk olarak kullanılabilir. Hafif köpürme özelliğine sahiptir.
- %90 nın üzerinde biyolojik olarak parçalanır.

Kullanma Alanları:

- Özellikle yanmış yağlar, kurum lekeleri, fırın karaları,katranVe benzeri lekeleri tamamını çıkarır. Binaların dış cephe temizlikleri için ideal bir üründür. Baca dumanı, is, kir, egzoz gazlarından oluşan yağ tabakalarını mükemme temizler. Şarapçılık sektörü ekipmanlarının ve fırın tavalarının Temizliğinde kullanılır.kazan alev borularının iç yüzeyi  temizliğinde kullanılma önerilir.

Kullanma Talimatı:

- FALCON püskürtülerek, fırçayla veya daldırma yöntemi ile sıcak veya soğuk olarak kullanılır. Sıcak olarak daha iyi sonuç alınır. Yüksek basınçlı püskürtme makinelerinde %2, Basit püskürtücüler veya fırçayla uygulanmasında ise %20 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.
- FALCON uygulandıktan sonra yağı, karbonu çözmesi için 5-25 dakika beklenir. Gerekirse fırçalanır daha sonra bol su ile durulanır.
Kazan ve ısıtıcı temizliği temizlik yapılacak ortam sıcakken daha iyi sonuç alınır. %10’a kadar su ile sirküle ederek durulayınız.

Dikkat Edilecek Hususlar:

- Cilde temas halinde tahriş edicidir. Cildin doğal yağını alarak kurumaya sebep olacağından koruyucu eldiven ile kullanılması tavsiye olunur..
- Alüminyum ve çinko yüzeylerde oksidasyona sebep olabilir. Soğuk ve 1/00 oranında su ile karıştırarak kullanım bol su ile durulayın.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player