ETKEN - METAL SURFACE CLEANER (A033)
Konsantre Kaplama Öncesi Metal Yüzey Temizleyicisi

Özellikler:

- Sadece bir işlemde metal yüzeyi mikroskobik ölçüde aşındırır. Pası ve yağı temizler, yüzeye pasive ederek boyayı iyi tutmasını sağlar.

Kullanma Alanları:

- Metal yüzeylerden yağı, gresi,kir ve pas tabakalarını kolaylıkla uzaklaştıran özel bir bileşimdir.
- METAL SURFACE CLEANER kimyasal olarak kontrollü metodlarla metal yüzeyi mikroskobik ölçüde yer, temizler ve uygulanacak koruyucuyu malzeme öncesi hazırlar.    
- Alüminyum, demir, çelik, bronz, bakır, pirinç, kadmiyum ve kaplama kurşun üzerinde tavsiye edilir.

ÖNEMLİ NOT:
Krom, kalay, galvanizlenmiş veya nikel kaplanmış metaller veya bu metallerin ihtiva edebilecek parçalar üzerinde tavsiye edilmez. Bu ürün soğuk ve dondurucu ortamda muhafaza edildiği taktirde ayrışabilir yada kalınlaşabilir . Bu durum performansını etkilemez. Kullanmadan önce bir süre oda sıcaklığında bekletiniz.

Kullanma Talimatı:

- Gres ve yağın fazlasını yüzeyden siliniz. METAL SURFACE CLEANER' ı 1/5-1/8 oranında su ile seyreltiniz. Hazırlanan çözeltiyi fırça veya bezle uygulayınız. Pas ve oksitler çözülene kadar bekleyiniz. Temiz su ile çalkalayınız ve kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra zaman geçirmeden koruyucu malzemeyi uygulayınız.

Daldırma yöntemiyle kullanım:
Çözelti hazırlayacağınız tankın fiberglas veya plastik kaplamalı olması gereklidir. Yukarıda belirtildiği şekilde seyreliniz ve yüzeyi temizlenecek malzemeyi işlem bitene kadar çözelti içine bırakınız. Temizlenmiş malzemelerinizi su ile durulayıp kuruttuktan sonra derhal koruyucu maddeyi uygulayınız.

Dikkat Edilecek Hususlar:

- Asidiktir, cilt üzerinde tahriş edicidir. Eldiven ile kullanılmalıdır.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player