ETKEN - PERFECT-DERZ (A095)
Fuga - Derz Temizleyici

Özellikler:

- Fayans derz aralarını, duruladıktan sonra zarar vermeden kolaylıkla ilk günkü halini almasını sağlan, derz aralarındaki kireci, pası, kiri, temizleyen, bakterileri minimize eden eşsiz bir üründür.
- Korozyon birikintilerini minerallerin oluşturduğu kir ve tabakaları söker. Derz arasındaki siyahlıkları tamamen derze zarar vermeden temizler. Biyolojiktir.tamamiyle parçalanır.

Kullanım Alanları:
- Mermer hariç, fayans, seramik tüm alanlarda, zemin duvarlarda uygulanabilir. Fabrikalarda, mutfaklarda, okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde, hastanelerde, süs havuzlarında, otel havuzlarında ve havuz kenarlarında birikinti yapmış fayans kir ve lekelerde güvenle kullanılır.

Kullanma Talimatı:

- 1 birim PERFECT DERZ’i 3 ila 5 birim su ile kirin durumuna göre çoğaltın. Kısa bir süre kirin içine nüfuz etmesini bekleyin. Kiri gördüğü anda kiri yok etmek için tepkiye girecektir. Gerekirse plastik bir fırça yada sünger ile ovaladıktan sonra bol miktarda su ile durulayınız. Çek pasla suyun tamamını sıyırıdktan sonra ETKEN Always genel temizlik ürünü ile üzerinden temizlik işlemi yapabilirsiniz.

Dikkat Edilecek Hususlar:

- Serpintilerden yüz ve göz korunmalıdır.
- Perfect-derz asidiktir. Diğer temizlik maddeleri ile karıştırmayın
- Mutlaka Eldiven kullanınız.

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player